Pronajměte svůj byt

01.12.13

Mým hlavním cílem je úspora peněz na hypotéku se platby na můj první domácí. Já jsem v současné době pronájmu a existuje mnoho důvodů, proč bych chtěl vlastnit svůj vlastní domov. Dva z hlavních důvodů patří budování vlastního kapitálu v zhodnocování aktiv a také modernizace své kvality života s hezčí a větší místo, než je jen pronájem bytu v Praze. Uložení do zálohu je velká cvičení v úsporách a já jsem zjistil, že zatímco každý trochu pomůže, je to mnohem rychlejší zaměřit na velké páky, pokud chci zachránit svou zálohu rychle. Tématem tohoto článku je možná největší úspory páka pro někoho zajímat vlastnit svůj vlastní domov nebo jiné velké úspory cíl: měsíční nájem bytu.

Co je apartmán Pronájem?

Takže my všichni začít na stejné stránce, začněme definováním byt nájem se všemi jeho nuancemi. Byt nájemné je měsíční kontrolu, že budete platit pronajímatel, ať už se pronájem jednotku ve velkém bytovém komplexu, pokoj v něčí domě, nebo byt od soukromého vlastníka. Nájemné je peníze, které jde z vaší kapsy každý měsíc k uvedení střechu nad hlavou. Klíč odnést z této definice je, že peníze proudí z vaší kapsy každý měsíc, že už nikdy neuvidí.

Proč je pronájem Bad?

Hlavní důvod, proč jsem nerad pronájem je moje těžce vydělané peníze jdou na někoho jiného ve velmi velkých intervalech namísto budování své vlastní finanční zabezpečení. Můj měsíční nájem je můj jediný největší náklady a dlouhodobé nemám co ukázat za tyto peníze. Navíc, dělám někdo jiný bohatý, můj domácí. Bytové komplexy jsou podniky. Majitelé jsou nabíjecí nájemné takové, že nájemné je vyšší než jejich vlastní hypoteční splátky na komplexu kromě opakujících se poplatků za správu. Jinými slovy, oni dělají zisku, často dokonce velmi velký.

Sestavte si svůj vlastní Asset

Dříve jsem schopen zastavit pronájmu, dříve jsem se přestat dávat peníze někomu jinému. Tím, že vlastní svůj vlastní dům, budu podílet na 100 procent mého domova zhodnocení v hodnotě (obrovská dlouhodobé investice a zajištění proti inflaci), navíc k splácení úvěru v průběhu času k vybudování vlastního jmění v původní pořizovací ceny dům. I přesto bude dělat ostatní bohaté v tom smyslu, že můj hypoteční úroky se chystáte do banky. Nicméně, můj top cílem je ušetřit až velkou zálohu ke snížení mé výše hypotéky a také nadále, jak ušetřit peníze v dlouhodobém horizontu splatit hypotéku rychle. Čím dříve moje hypotéky vyplatí, dříve jsem se dosáhnout finanční svobody.

Downgrade Váš apartmán

Nyní, když jsme diskutovali o rozdíl mezi nájmem a vlastnictvím a jasných výhod vlastnictví, pojďme se ponořit do strategií pro ukládání peněz na nájemné uložit zálohu dříve. Jedním z nejjednodušších strategií je jednoduše downgrade. Myslíte si opravdu potřebujete dvě byt jste pronájem? Možná můžete vrátit zpět k jedné ložnice nebo studiu. Líbí se vám muset žít ve zbrusu nové budově, luxusní byt? Možná starší byt v méně módní čtvrti bude dělat dobře. Klíč snížení ratingu je pamatovat si, že jste šetří peníze. Jistě, děláte oběti v krátkodobém horizontu, ale dlouhodobě budete vlastnit své vlastní místo, které bude mnohem hezčí. Je to otázka krátkodobého obětovat pro opožděné uspokojení.

Podívejte se pro chytré možnosti bydlení

Úspora peněz je často hra myšlení mimo krabici. Pokud jste v současné době žije sám v bytě, možná byste mohl mít na spolubydlící. To sníží Vaše náklady na polovinu. Střídavě, možná někdo víte, hledá spolubydlícího a můžete nechat aktuální bytu, ale pohybovat se s někým jiným za mnohem levnější pronájmu. Také nezapomeňte se podívat na byty k pronájmu, a také lidé pronájmu pokoj ve svém domě. Soukromé osoby, které jsou pronájem svou vilu nebo pokoje jsou pravděpodobně účtovat více výhodné ceny než vlastníků bytů, protože mají menší vliv a nejsou společnost. Jako extrémní případ, možná byste mohli nastěhovat záda s mámou a tátou. Mám přátele, kteří dělají to a uložení tuny peněz. Já osobně jsem to po tuto radu, protože budete potřebovat na cestu kromě toho cíle. Uložení pro zálohu, je něco, co vyžaduje čas a chcete si toto období života taky.

Vyhněte se drahé Moving náklady

Pokud se rozhodnete pro downgrade vašeho bytu, jak ušetřit peníze, budete chtít být opatrní, aby se zabránilo nákladné pohyblivé náklady. Spíše než nájem stěhováky, můžete to udělat v pohybu sami? Možná byste mohli najmout nějaké přátele, aby vám pomohl a zaplatit je zpět s volným večeři. Pokud budete trávit příliš mnoho peněz na stěhování, mohlo by to zcela vyhladit úspor sestupnění.

Když je pronájem dobré?

Neumím si představit několik případů, ve kterých pronájmu je dobré. Horní z nich je nevíte, kam chcete usadit. Vlastnit dům je dlouhodobá investice. Nemůžete očekávat, že dosažení zisku v průběhu několika let, jako mnoho dělal během nedávné nemovitostní bubliny. Proto, pokud si nejste jisti, kde chcete žít a nejsou zastánci této oblasti dlouhodobě, budete chtít, aby si čas. Na tom není nic špatného s pronájmem, zatímco vy se dávat si čas na vyhodnocení vaše dlouhodobé cíle. Dalším důvodem k pronájmu je krátkodobý finanční zabezpečení. Vlastnit místo je dražší než pronájem. Měsíční platby jsou vyšší. Vy nechcete vlastnit dům a pak živé výplaty k výplatě. Dát si čas na zvládnutí své úspory strategie a vydělat více příjmů je velmi chytré rozhodnutí.

Na závěr, jeden z největších investic a požitky v životě je vlastnit svůj vlastní domov. Tam jsou jasné výhody vlastnit oproti nájmu, a to jak finančně, tak i v kvalitě života. Při ukládání pro své vlastní místo, největší páky rychle uložit peníze, je snížit váš byt nájem. Myslet mimo krabici na vašeho nájemného a být ochoten dělat kompromisy a budete odměněni štědře dlouhodobě.

 

Vyhledávaná témata:

Partneři: