Pronájem bytu - Jak se ochránit

28.01.14

Ne každý dělá správná rozhodnutí v životě. Ne, nikdo dělá všechny správné rozhodnutí, protože jsme povinni dělat chyby. Jsme všichni lidé po všem. Aniž by to věděli někteří z nás by si vybrat, která by vedla k zániku někoho jiného. Jiní, že dělají rozhodnutí, která by odrážela špatně na jejich kreditu. To je problém, když jste vlastní byt pronájem Praha. Několik majitelé bytů mají tendenci, aby se zabránilo nájemníky se špatnou úvěrovou, a kdo by jim divit? Je to jejich byt, je to jejich volání.

Nyní, jak někdo se špatnou úvěrovou, co může kroky, které se za účelem zajištění své vlastní byt?

Zde je několik tipů:

1. Vyhněte se majitelé bytů, které řídí úvěrové kontroly
Jednoduše řečeno, nedošlo k vlastníkům, kteří mají ve zvyku provádět úvěrové kontroly na svých potenciálními nájemci. Bez úvěru zjistit pak není způsob, jak pro něj zjistit informace o vaší kreditní historii.

Jak to děláte?

Během bytu kontrole, po domluvě s majitelem pro kritérií používaných pro schválení nájemce. Pokud kontrola kreditu není jedním z nich, pak jste v bezpečí.

2. Být doporučena někým důvěryhodným
Dalším způsobem, jak z této díry je požádat někoho, aby vám doporučujeme někoho, koho znají, kdo je vlastníkem bytu. Dokonce i když máte špatné úvěry, byt majitel je méně pravděpodobné, popírat vás kvůli doporučení.

To není blázen-důkaz způsob, ale je to stojí za pokus.

3. Očekávat, že zaplatí více, než někdo s dobrým kreditem
Někteří majitelé mohou tolerovat nájemce se špatnou úvěrovou, jak dlouho jak oni jsou ochotni zaplatit vyšší kauci a / nebo za několik měsíců nájemného, než oni dostali go signál k nastěhování

Pokud víte, že vaše úvěrová historie je na dně, doporučuji vám začít šetřit peníze teď, pokud plánujete podívat na byt v blízké budoucnosti.

4. Zajistěte pozitivní kreditní zprávy
Podívej se na to takhle. Mít špatnou úvěrovou historií, neznamená to bude nikdy být jasné v budoucnu znovu.

Pokud můžete pracovat na svém současném kreditu a nechat pozitivní náhled na vaší kreditní zprávy a skóre, může byt majitel přehodnotila svou nabídku, aby se stal jeho nájemce. Nejlepší scénář je, že bude oprášit svůj špatnou úvěrovou historií úplně ve prospěch vaší kreditní zprávy.

Upevňovací vaší kreditní historii, je neustálá snaha. Začněte pracovat na tom teď, a bude to vyplatí v dlouhodobém horizontu.

Vyhledávaná témata:

Partneři: