Dřevěná či ocelová konstrukce?

24.10.13

Než začnete stavět struktury v Texasu, informovat se o možnostech . Pořizovací cena je důležitá , ale stejně tak je bezpečnost. Na konci , který bude budova v bezpečí ? Bude dřevěné nebo ocelové konstrukce montované haly silnější ?

Malý průzkum bude trvat ještě dlouhou cestu při rozhodování, zda oceli v El Pasu , Texas je nejlepší řešení pro vaše stavebních plánů . Ocel se stala velmi populární v posledních letech, který by vám měl poskytnout první náznak , že dřevo se stala menší výběr . Dřevěné konstrukce vyžadují neustálou údržbu , a může být také mnohem dražší než ocel .

Je úžasné, jak rychle se posádka mohla postavit ocelovou konstrukci v El Pasu . Proces je dokončen v rekordním čase tak , že není možné , ale zajímalo, jestli je to opravdu robustní a bezpečné. Ve skutečnosti , konstrukce z oceli jsou velmi silné , to vše díky nejnovějším technologickým pokrokem . Stavebnictví roste hodně v posledních desetiletích , a nyní platí zlepšení téměř denně .

Není pochyb o tom, ocel je silnější než dřevo . Je tak odolný, že vydrží větší tlak než dřevo . To je docelavýhoda , a to zejména v oblastech, často sužovány přírodními katastrofami . Ocel je odolná a konstrukce z oceli bude stěží někdy kolapsu. Zatímco dřevěné konstrukce mohou být robustní, často selhávají , protože dřevěné figurky jsou pouze drženy pohromadě hřebíků nebo šroubů . Ripování desek od sebe, je mnohem jednodušší, než lámání ocelového nosníku na polovinu. To je další důvod, proč vynikající možnost rozhodnout se pro ocel , spíše než dřevo .

Vyhledávaná témata:

Partneři: