Zlaté šperky vhodné pro piercing

02.09.13

Pokud vaše tělo odmítne svůj nový piercing do nosu, obvykle je to kvůli reakci z vašeho těla na druhu šperku používané v piercingu. Nejčastějším důvodem pro toto odmítnutí je alergie. Vaše tělo nepřijímá cizí tělo, a v tomto případě tam je málo nebo nic, co můžete udělat, kromě čištění a péči o piercing do nosu. Pokud to nefunguje, jako poslední zdroj, který by měl odstranit šperky a nechte rána hojit. Později na vás může zkusit znovu s šperky z lepší kvalitního kovu.

Kvalita použitého kovu je nejdůležitější faktor v těchto případech piercing odmítnutí. Nejlepší materiál, který můžete použít, je chirurgické nerezové oceli nebo zlata (ne nižší než 14 karátů, a pokud je to možné, 18 karátů) a platina. Právě teď kov nejvíce široce používán ve piercingu je kvalitní chirurgické nerezové oceli, která je nejlepší způsob, jak se vyhnout své tělo odmítá piercing.

Snadný způsob, jak zkontrolovat, zda šperky plánujete koupit pro své piercingy do nosu je chirurgické nerezové oceli, nebo ne, je vzít si malé magnet s sebou (např. magnet na ledničku). Kvalitní chirurgické nerezové oceli a kvalitní zlaté šperky nejsou magnetické, takže v případě, když se dotknete šperky s magnetem se lepí na magnetu, neberu, protože je nízká kvalita šperk z nějakého jiného druhu kovu (jako železo), které budou s největší pravděpodobností odmítnuta ve Vašem těle. Kvalitní chirurgické nerezové oceli a zlata rozhodně jsou nemagnetické a když to vám nedává 100% záruku, že je nepravděpodobné, že vaše tělo bude odmítat piercing.

Po zranění se úplně uzdravil, můžete zkusit milovník a nižší kvality šperk, ale pokud po čase uvidíte zarudnutí nebo infekce začíná objevovat, nejlepší věc udělat, je odstranit kus a nahradit ji s dobrým kvalitní chirurgické nerezové oceli šperk a starat se o pleť s vhodným dezinfekčním prostředkem, doporučený průbojník.

Pokud si všimnete, že vaše tělo odmítá dokonce i kvalitní šperk, poraďte se se svým průbojník, kteří Vám poradí o dalších alternativách, které můžete vyzkoušet na konkrétním druhu kůže.

Pokud šperk má nějaký plastu v jeho složení, musí si být jisti, použít ji v piercingu do nosu, který je již zhojené, protože tento druh šperků může způsobit infekci v čerstvém piercingu. Pokud šperky je vyroben z barevného chirurgické nerezové oceli, který je v pořádku, pokud je to kvalitní, protože barva je zapojen do chemické reakce, která probíhá, když je vytvořen šperky.

Piercing do nosu je značka osobního stylu, tvořivosti a vyjádření jedinečnosti, stejně jako způsob těší krásné šperky. Dnes je to jedna z nejrychleji rostoucích trendů jako způsob, jak zdobit tělo. Knoflíky, kroužky a řetězy pro každou část těla (pupík, obočí, jazyk, nos, prsty, uši a) jsou navrženy tak, aby přidat dotek stylu, aby módní prohlášení nebo sledovat trendy stanovené celebrity.

Vyhledávaná témata:

Partneři: